29.08.2011
„Szalenie kobieca! Dopracowana, pełna fantastycznych tkanin, kolorów, wzorów. Wszystko razem współgra tworząc dobry produkt” – tak kolekcję marek Bialcon i Rabarbar skomentowała redaktor naczelna pisma branżowego Moda w Polsce.
Nie sposób zaprzeczyć, że odważne kolory są jednym z najmocniejszych akcentów charakteryzujących wzory prezentowane na kontraktacji kolekcji wiosna-lato 2012, która odbyła się 22 i 23 sierpnia. Kontrahenci z całej Polski, którzy odwiedzili w tych dniach siedzibę firmy podkreślali przede wszystkim niebywały wdzięk oraz precyzję wykonania wzorów. „Nawet najbardziej wybredna kobieta znajdzie tu coś dla siebie” – komentowały klientki. Punktem kulminacyjnym wieczoru był pokaz mody prezentujący skrótowy przegląd kolekcji marek.
Wieczorem wszyscy mogli się zrelaksować przy wspólnej kolacji oraz koncercie zespołu Happy Friends. Po odpoczynku gości czekały szaleństwa na parkiecie do białego rana.
Specjalne podziękowania dla:
Salonu Expert L’Oreal Anna Tymoszyńska za stylizację fryzur do pokazu, salon mieści się w Centrum Epi przy ul. Sidorskiej 100,
Wizażystce Ilonie Biniendzie za wykonanie makijażu,
Firmie Inblu za wypożyczenie butów, sklepy mieszczą się w:

• Biała Podlaska, ul. Jatkowa 1; D.H. SAS ul. Sidorska 2k,
• Międzyrzec Podlaski, Pl. Jana Pawła II 10,
• Siedlce ul. Wojskowa 3 Galeria „S”; ul. Świderskiego 48